Детальніше про освітній процес та позашкільну роботу дізнаєтесь
"Освітній процес в умовах воєнного стану"
та "Участь у конкурсах"

29 лютого у нашому закладі відбулася зустріч учнів та педагогічних працівників із представниками Асоціації Саперів України. У результаті, ми дізналися багато цікавої інформації та засвоїли три золоті правила безпеки:
- НЕ ПІДХОДЬ!
- НЕ ЧІПАЙ!
- 101 ПОВІДОМЛЯЙ!
Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози та врятувати життя!
Дякуємо інструкторам за корисні заняття та турботу про підростаюче покоління!
заходи безпеки заходи безпеки заходи безпеки

МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ ЗАВІТАВ ДО УЧНІВ НАШОГО ЛІЦЕЮ!
Рятувальники та працівники поліції у мобільному класі безпеки провели інформаційно-профілактичне заняття для здобувачів освіти нашого навчального закладу. Під час заходу школярі дізналися більш детально правила пожежної та мінної безпеки, зокрема як діяти у разі виявлення займання, підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також дітям розповіли обов’язки та права пішоходів. Учні із великим задоволенням слухали рятувальників, які доступно пояснювали за допомогою стендів, відеороликів, друкованої поліграфічної продукції життєво важливі правила безпечної поведінки.
мобільний клас мобільний класмобільний клас

Вчитель трудового навчання Булавчик О.В. організувала виготовлення окопних свічок для захисників та захисниць, які захищають Україну. До збору коштів приєдналися педагогічний колектив та технічні працівники. Всього було передано 65 свічок.
Трудове навчання Трудове навчання

28 листопада 2023р. учні нашого ліцею долучилися до акції «Щедрий вівторок». Всеукраїнський день добрих справ, який має на меті навчатися благодійництву. Наш заклад мав на меті допомогти літнім одиноким людям нашого села. Дякуємо усім, хто не залишився осторонь та зробив свій внесок у цю добру справу: учням, батькам та педагогам КЗ «Шелестівський ліцей».
2023 2023

24 листопада відбулися змагання з волейболу між командами ліцеїв нашої громади.Дівчата з нашого закладу КЗ «Шелестівський ліцей» посіли I призове місце, а хлопці - II.

У нашому ліцеї навчатимуть основам лісництва учнів 5-11 класів.

"Щедрий Вівторок " - Всеукраїнський день добрих справ, який цього року припадає на 29 листопада. У цей такий нелегкий час варто пам'ятати про тих, кому ми можемо допомогти словом і ділом. КЗ "Шелестівський ліцей" не лишився осторонь і також долучився до акції. Наш заклад мав на меті допомогти літнім одиноким людям нашого села. Для цього ми організували збір смаколиків (цукерки, печиво, вафлі, мед тощо), які б могли порадувати стареньких. Щира вдячність усім, хто зробив свій внесок у цю добру справу.
Відеозвіт.

16 днів проти насильства

14 жовтня в День захисників і захисниць України, в рамках благодійної акції "Смілива гривня", передали кошти на потреби ЗСУ.
Термін проведення акції - 14 днів
Вага зібраних монет - 9 кг
Сума - 3646грн.80коп.

допомога захисникам

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Наші долоньки не для биття
долоньки
У рамках акції "16 днів проти насильства" у 2 класі була проведена виховна година "Наші долоньки не для биття"

тренінг