Нове приміщення школи було відкрито 01 вересня 1974 року. З цього часу (1974-1975 навчальний рік) із стін школи вийшло 1157 випускників 10-11 класів.

Протягом 1974-1975 навчального року у школі навчалося найбільше учнів - 463 учні.

Серед випускників нашої школи є видатні особистості.

Гиль О.В.

Олександр Васильович Гіль
(1943-1988)

Українець, що відкрив світові невідому культуру корінних народів Росії.

Олександр Васильович Гіль народився 18 березня 1943 р. в с. Краснокутськ на Харківщині. Закінчив Полтавську музично-драматичну студію, потім Вищі режисерські курси (відділення балетмейстерів) Державного інституту театральних мистецтв у Москві. Працював артистом балету Полтавського музично-драматичного театру, солістом народного ансамблю пісні і танцю Концертно-естрадного бюро у м. Целіноград. У жовтні 1965 року переїхав на Камчатку, де був призначений художнім керівником народного ансамблю пісні і танцю Коряцького Будинку народної творчості, і де створив перший на Камчатці коряцький ансамбль танцю . Саме тут і починається творчий злет Олександра Гіля, за якими прийдуть до нього згодом і широке визнання, і всесвітня слава. 18 жовтня 1965 р. О.В. Гіль заснував коряцький танцювальний ансамбль "Менго" (спочатку як аматорський, а з 1974 р. як професійний хореографічний колектив). Гіль керував ансамблем до трагічної загибелі; Наразі Державний академічний Коряцький національний ансамбль танцю «Менго» (художній керівник — Заслужений артист УРСР Марк Нюмен) носить його ім'я. Син Олександра Гіля Тарас танцює в ансамблі, вдова Катерина Трифонівна випустила книгу спогадів про Гіля О.В. «Життя у танці».