У КЗ "Шелестівський ліцей" створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, зокрема, усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. Світло на робочі місця падає ліворуч. Розташування меблів і обладнання сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. У закладі освіти дотримується повітряно – тепловий режим, складено графіки вологого прибирання та провітрювання навчальних приміщень. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання. Класні кімнати обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища.

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим особливостям дітей, що позначено відповідним маркуванням, враховується специфіка освітнього процесу.

Інклюзивне навчання

Методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році.