КЗ "Шелестівський ліцей" розташований у типовій трьохповерховій споруді, побудований у 1974 році, проектна потужність якої складає 740 дітей. Територія закладу і розташовані на ній приміщення (приміщення закладу, господарчі приміщення) відповідають санітарним нормам, загальна площа закладу - 3352,7 кв.м.

У КЗ "Шелестівський ліцей" функціонують: 20 навчальних кабінетів, кабінет директора, кабінет заступника директора з навчально-виховної роботи, кабінет заступника директора з господарської роботи, кабінет практичного психолога, бібліотека, спортивна зала, медичний кабінет, харчоблок, обідня зала, актова зала, майстерня.

У закладі відкрито та функціонують предметні кабінети: біології, фізики, географії, 2 класи інформатики, які обладнані сучасним інтерактивним обладнанням та дидактичним матеріалом за кошти державного бюджету.

У 2021 році встановлено футбольне поле зі штучним покриттям за рахунок державного бюджету.

Протягом 4 років із 2017р. по 2021р. для Нової Української школи за бюджетні кошти було закуплено:
- 4 комплекти парт (74);
- 4 комплекти стільців (74);
- столи для вчителя (4);
- 4 комплекти шаф (шафи для одягу та дидактичних матеріалів);
- 4 комплекти мультимедійного обладнання (ноутбук, мишка, ламінатор, прінтер, мультимедійна дошка, проектор);
- 4 комплекти дидактичних матеріалів для комплектування кабінетів початкових класів НУШ та ігрові набори LEGO PLAY BOX

Відомості про використання сучасних інформаційних технологій

Кількість персональних комп’ютерів (ПК) у закладі 40
Робочих місць вчителя з ПК12