Загальні відомості про заклад дошкільної освіти

КЗ "Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради

Богодухівського району Харківської області"

Заклад дошкільної освіти КЗ "Шелестівського ліцею Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області" є навчальним закладом загального розвитку комунальної власності.

Знаходиться за адресою: пров. Кулайстри, 16

с. Шелестове

Богодухівський р-н.

Харківська обл.

інд. 63131

Директор Токар Лілія Вікторівна

Заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Пащенко Тетяна Миколаївна

Мова навчання – українська.

Кількість персоналу – 17 чоловік

Педагогічний склад включає в себе:

- 1 заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи ( має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Дошкільна освіта»);
- 6 вихователів (2 вихователі мають повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Дошкільна освіта», 1 вихователь має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель початкових класів», 1 вихователь має неповну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури», 1 вихователь має неповну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів»;
- 1 музичний керівник (має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Скрипка».

Історія закладу

Стоїть в селі будинок.
До нього сто стежинок.
Всі знають цей будинок.
Він зветься – дитсадок !
Шелестівський дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу у 1957 році. Першою завідуючою була Тимошенко Галина Іванівна. Довгий час була завідуючою Соболь Марія Степанівна, яка внесла вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти нашого села.
Пізніше, в селі збудували нове двоповерхове приміщення для дошкільного навчального закладу, яке було відкритим і розпочало працювати з 01.01.1983 року. У 2011 році дошкільний навчальний заклад та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів було реорганізовано шляхом злиття у Шелестівський навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
Світ дитинства такий чудовий і … беззахисний! А рідний дитсадок, ніби надійна гавань, де світло й затишно всім. Тож щоранку сюди поспішають дітлахи, адже їх чекають вихователі, які завжди готують для малят стільки цікавого!

Моє село

Люблю село своє я рідний
Коли діброва шелестить.
Людей багато в нім хороших,
Веселих, працьовитих, видатних.
І з кожним днем воно все краще,
Недаром Шелестовем звуть.
Є тут гаї, поля, ліси дубові,
І тополиний білий пух.
В селі моєму лине пісня,
Дзвінкий дитячий чути сміх.
Люблю село своє я рідне,
Воно найкраще від усіх !
Рєзнік В.А. вихователь