Учні 1-11 класів отримали солодкі подарунки від селищного голови В.Г. Гуртового та від групи компаній "Агротрейд".
подарунки від спонсорів

До нашого закладу завітали представники ГК "Нафтогаз України" і не самі, а з Дідом Морозом і Снігуронькою. Радості школярів 1-4 класів не було меж, адже весела аніміційна програма та солодкі подарунки створили неймовірно святкову атмосферу.
До привітань долучилися селищний голова В.Г.Гуртовий та директор ліцею Л.В.Токар.
наші партнери
наші партнери1
наші партнери2

Завдяки соціальному партнерству між Коломацькою селищною радою та ГПУ «Полтавагазвидобування», яке здійснює свою виробничу діяльність на території с. Шелестове та с. Покровка нашої територіальної громади в рамках проєкту «Школа майбутнього» оснащено сучасний клас робототехніки для Шелестівського ліцею.

/Files/images/yfanjufp.jpg

16 липня представниками групи Нафтогазу та селищної ради (селищний голова Володимир ГУРТОВИЙ, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вячеслав НЕФІДОВ, в.о. директора Шелестівського ліцею Світлана ГРУБНИК, завкабінетом інформативно-технологічного забезпечення Михайло ЛЕВОНЮК та ін.) відбулося його урочисте відкриття з врученням відповідного сертифікату.
Відтепер школярі зможуть розвивати свої навички моделювання та програмування технічних пристроїв різної складності, які розраховані на різні вікові групи. Навчання дітей середніх класів навичкам комп’ютерної інженерії та програмування у такому класі робототехніки закладає базис для майбутнього вибору професій, які наразі мають попит як серед українських, так і серед міжнародних компаній.
*Довідково: Робототе́хніка — прикладна наука, що опікується проєктуванням, розробкою, будівництвом, експлуатацією та використанням роботів, а також комп'ютерних систем для їх контролю та обробки інформації .Робототехніка орієнтована на створення роботів і робототехнічних систем, призначених для автоматизації складних технологічних процесів та для заміни людини під час виконання важких, утомливих і небезпечних робіт.