Наша школа – це наша історія.

Перша школа була збудована і відкрита в 1864 році. Школа була однокласна. У ній навчалося 85 учнів. Першою вчителькою в селі Шелестове була Глушко Феодосія Іванівна.
Навчання в школі розпочиналися з 1 жовтня, а закінчувалися 15 квітня. Більшість дітей ходили 1-2 зими, а потім залишали школу через домашні умови і домашню роботу. Викладання в школі велося російською мовою. Були такі підручники: російська мова, арифметика, закон божий, молитовник, євангеліє. Раз на тиждень приїздив з Коломака піп і проводив у всіх класах уроки релігії.
стара школа Шелестове
До 1927 року школа була трикласна, а в 1927 році була перетворена на семирічну, а в 1939р. була реорганізована у середню. У роки німецько-радянської війни всі будинки середньої школи були зруйновані, залишилося приміщення початкової школи, де після визволення району від ворогів у жовтні 1943 р. розпочалося навчання дітей. Школа була розміщена в 6 класних кімнатах. Керував школою Лисенко І.П., вчителями були Овчаренко К.Т., Харченко П.Г., Кудря Є.П.
У 1953 р. було побудовано нове приміщення школи, у якому діти навчалися до 1974 року. З 1951р. по 1954р. будувалися приміщення бібліотеки. майстерні.
колектив школа
У 1956р. школу очолила Марія Олександрівна Степаненко. Ця людина присвятила все своє життя служінню школі. Найбільша заслуга Марії Олександрівни - відкриття нового приміщення сучасної триповерхової школи.
Найзнаменнішою подією для жителів села Шелестове було відкриття триповерхового приміщення школи 2 вересня 1974р., яка розрахована на 640 учнів. При школі діють спортивний і актова зали, бібліотека.
будівництво
школа шелестове
На протязі всіх років тут працювало багато прекрасних вчителів. За період існування Шелестівська школа випустила у світ тисячі випускників.

У лютому 2018 р. на районній сесії №4 VIII скликання було прийнято рішення "Про перейменування Шелестівського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I-IIIступенів) на Шелестівський ліцей".

За рішенням XIV сесії Коломацької селищної ради IX скликання протокол №25 від 15.12.2021 р. назва закладу:
КЗ "Шелестівський ліцей Коломацької селищної ради Богодухівського району Харківської області"