ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ 1-11 КЛАСІВ!

01.09.2023 наш заклад розпочав освітній процес в дистанційній формі. Під час навчання за погодженням з батьками учнів та вчителями застосовуються ZOOM-конференції, платформа Eddy та Google Meet, месенджер Viber та Telegram, співбесіда за телефоном. Бажаємо плідної роботи та скорішої зустрічі!!!

Платформа Eddy https://shelestove.eddy.school/

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Взаємодія всіх учасників освітнього процесу - один з найважливіших факторів успішного функціонування будь-якої шкільної спільноти. В умовах дистанційного навчання, коли вчителі й учні не можуть бути поруч, взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу: адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками - набуває особливої важливості.

Орієнтовний розклад початку і закінчення уроків з використанням технологій дистанційного навчання

1 урок 8.30 - 9.00

2 урок 9.10 - 9.40

3 урок 9.50 - 10.20

4 урок 10.30 - 11.00

(велика перерва: 20 хв)

5 урок 11.20 - 11.40

6 урок 11.50 - 12.10

7 урок 12.20 - 12.40

8 урок 12.50 - 13.10

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

Наказ МОНУ №274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні"

Про організацію навчання в ліцеї за дистанційними технологіями

Санітарний регламент

Нормативно-правові документи та критерії оцінювання

Електронні версії підручників

Критерії оцінювання навчальних досягнень

Протокол засідання педагогічної ради від 31.08.2022р

Освітня програма ліцею 2023-2024 навчальний рік

Розклад уроків на II семестр 2022-2023 н.р.

Розклад уроків для початкових класів

Розклад початку і закінчення уроків

Під час дистанційного навчання учні нашого ліцею займаються також корисними справами. Наприклад, учні 2 класу взяли участь у проєкті "Птахам на допомогу". Детальніше про це - фотозвіт